Інструмент доступності

Дашборд відновлення та розвитку міста Харкова

Прозоре відновлення Харкова — разом до кращого майбутнього!

Дашборд відновлення та розвитку міста Харкова – це сучасний інструмент  для ефективної роботи Харківської міської ради з фондами, донорами щодо реалізації інвестиційних, благодійних, соціальних та інших проєктів відновлення та розвитку міста Харкова, автоматизації процесу обробки інформації щодо етапів реалізації відповідних проєктів, а також для організації контролю за належним і своєчасним виконанням робіт, спрямованих на їх реалізацію. Партнерами проєкту є ТОВ «Єпам Україна», КУ «Офіс реформ Харкова», Kharkiv IT Cluster.

Дашборд відновлення та розвитку міста Харкова
Платформа надає змогу регулярно оновлювати дані про об'єкти та проєкти, а також забезпечує можливість формувати звіти для подальшого аналізу результатів та потреб міста.
Система забезпечує доступ до даних про відновлення міста, що дозволяє зацікавленим сторонам стежити за виконанням робіт та їх результатами.
Система дозволяє співпрацювати з фондами та донорами, ефективно управляти інвестиціями та ресурсами для відновлення міста, забезпечуючи належний контроль за використанням коштів.
Дашборд дозволяє міській раді автоматизувати процеси обробки та контролю за виконанням робіт у різних сферах, що сприяє своєчасному та якісному виконанню відновлювальних робіт.

Інформаційна система «Дашборд відновлення та розвитку міста Харкова» – це платформа, яка буде містити інформацію про актуальні проблеми міста та шляхи їх вирішення, інформацію про стан житлових будинків та плани їх відновлення, результати проведених робіт, а також забезпечить прозору роботу міської ради.

Інформаційна система створена для співробітників Харківської міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств та організацій, які мають можливості:

  • вести інформаційні блоки проєкту та контролювати виконання робіт у різних сферах (житлово-комунальне господарство, соціальна допомога, медицина, освіта, культура, тощо);
  • зберігати необхідну інформацію про об’єкти (фото, панорамні знімки, акти, звіти, тощо);
  • формувати переліки потреб міста у різних сферах;
  • формувати інформацію про фонди, які співпрацюють з містом, та закріплюються за проєктами;
  • формувати інформацію про відповідальних суб’єктів від міста, які закріпленні за кожним фондом та проєктом;
  • формувати статистичну інформацію про роботу всіх залучених суб’єктів, рух коштів та виконання робіт.
  • формувати та завантажувати звіти.
Перейти до вмісту